MENO IR MADOS FESTIVALIS

Palanga, 2019 m. gegužės 9-19 d.
Tubinas logo mandala
Meno ir mados festivalis Palangoje 2019

APIE FESTIVALĮ


2019 m. gegužės 9-19 d. Palanga virs Lietuvos Monmartru!
Visame mieste vyks įvairių meno rūšių renginiai ir kūrybinių projektų pristatymai.

Festivalio metu įvairių sričių menininkams ir kūrėjams suteikiamos galimybės pristatyti save ir savo kūrybą plačiai visuomenei. Atsižvelgiant į dalyvių poreikius, bus suteikiamos patalpos, paviljonai, miesto erdvės kūrybos pristatymui. Renginys bus plačiai reklamuojamas ir viešinamas spaudoje, tad tai puiki proga parodyti save!

FESTIVALIO DALYVIŲ KŪRYBOS SRITYS
Vaizduojamuoji dailė, taikomoji dailė, muzika, šokis, teatras, kinas, dizainas, fotografija, mada, poezija, dailieji amatai, tarpdisciplininis menas ir kt.

DALYVAVIMO FESTIVALYJE FORMOS
Parodos, instaliacijos, kolekcijų pristatymai, performansai, koncertai, spektakliai, filmai, poezijos skaitymai, knygų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės, plenerai ir kt.

PAGRINDINIAI FESTIVALIO RENGINIAI
• „Monmartro aikštė“ (05.09–05.19)
• „Plein-air Palanga“ (05.09–05.19)
• Parodos ir instaliacijos (05.09–05.19)
• Koncertai, spektakliai, šokiai, performansai, mados šou ir kt. (05.09–05.19)
• Kūrybinės dirbtuvės (05.09–05.19)
• Individualūs renginiai ir projektų pristatymai (05.09–05.19)
• „Gala“ renginys (05.18)

Festivalio programa bus patikslinta ir papildyta. Individualių renginių ir projektų pristatymų grafikas bus derinamas su kiekvienu dalyviu asmeniškai.

FESTIVALIO VIETA
• ATVIROS PALANGOS MIESTO ERDVĖS: Tiškevičių alėja, Jūratės ir Kastyčio skveras, „I love Palanga“ alėja, Palangos tiltas, Birutės parkas, Tiškevičiaus rūmų fontano alėja, rotonda, kitos erdvės pagal individualius dalyvių pageidavimus (esant galimybei).
• UŽDAROS PALANGOS MIESTO ERDVĖS: Viešoji biblioteka, „Anapilis“ (kurorto muziejus), Mončio muziejus, Kurhauzo salė, Gintaro muziejus, Koncertų salė, M. Mažvydo vasaros skaitykla, Kablys (paviljonas „Kupeta”), Palangos restoranų bei viešbučių erdvės, kitos uždaros erdvės, pagal individualius dalyvių pageidavimus (esant galimybei).

FESTIVALIO DALYVIO INDĖLIS
Dalyvis įsipareigoja už dalyvavimą festivalyje perduoti Organizatoriaus nuosavybėn vieną ar kelis savo autorinius kūrinius pagal išankstinį susitarimą su Organizatoriumi. Kūrinių kiekis ir kitos detalės aptariamos su kiekvienu Dalyviu asmeniškai, atsižvelgiant į kūrinių vertę, formą ir kt. Jei kūriniai yra nematerialūs (tokie kaip muzika, šokis ir pan.), Dalyvis gali įsipareigoti atlikti kūrinius kito, su Organizatoriumi sutarto renginio metu ar pasiūlyti alternatyvią kūrybinę paslaugą.

Surinkti kūriniai bus parduoti verslo klubo „MVM“ labdaros aukcione, kuris vyks Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje.
Aukciono kuratorius: verslo klubo „MVM“ narys, Algirdas Toliatas.
Pusė aukciono metu surinktų lėšų bus skirta Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios atstatymui, likusi dalis – verslo klubo „MVM“ mecenatystės ir mentorystės projektų finansavimui.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Užsiregistravę dalyviai festivalio metu turės teisę pasinaudoti festivalio partnerių specialiais pasiūlymais apgyvendinimui ir maitinimui. Jų kiekis gali būti ribotas.

FESTIVALIO ORGANIZATORIUS: Asociacija „Verslo klubas MVM“

FESTIVALIO GLOBĖJAS: Palangos miesto savivaldybė

REGISTRACIJA Į FESTIVALĮ

Festivalio dalyvio registracijos forma
Tubinas logo

Verslo klubo MVM logotipas