PRIE PARKO • VIEŠBUTIS

S. Dariaus ir S. Girėno g. 11, Palanga, Lietuva | +37046051175 | info@tulpehotel.lt
...
Vienvietis kambarys. Prie parko. Viešbutis Palangoje

VIENVIETIS KAMBARYS


Vienvietis kambarys viešbutyje „Prie parko“ Palangoje.

Dvivietis kambarys. Prie parko. Nuoma Palangoje

DVIVIETIS KAMBARYS


Kambarys Nr. 12. Tai renovuotas dvivietis kambarys antrame viešbučio aukšte, kurio plotas – 10,83 m2. Jame yra dvigulė lova, rūbų spinta, stalas, kėdė, veidrodis, šaldytuvas, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys. Kambario grindys išklotos kilimine danga. WC su dušu, plaukų džiovintuvu. Plotas – 2,81 m2. Vaizdas į pušyną.

Kambarys Nr. 21. Tai standartinis dvivietis kambarys pirmame viešbučio aukšte (14,40 m2). Kambaryje yra dvigulė lova, stalas su kėde, rūbų spinta, šaldytuvas, veidrodis, telefonas, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys. Grindys padengtos kilimine danga. WC su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į vidinį viešbučio kiemą.

Kambarys Nr. 22. Tai standartinis dvivietis kambarys pirmame aukšte (13 m2). Kambaryje – dvigulė lova, stalas su kėde, rūbų spinta, šaldytuvas, veidrodis, telefonas, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys. Grindys padengtos kilimine danga. WC su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į pušyną.

Kambarys Nr. 32. Tai dvivietis kambarys pirmame aukšte (12,76 m2). Kambaryje – dvigulė lova, stalas su kėde, rūbų spinta, veidrodis, telefonas, televizorius su kabeline televizija, šaldytuvas, bevielio interneto ryšys. Grindys – kilimine danga. WC su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų pusę.

Kambarys Nr. 36. Tai mansardinis dvivietis kambarys trečiame aukšte (14,99 m2). Kambaryje – dvigulė lova, stalas su kėde, rūbų spinta, veidrodis, telefonas, televizorius su kabeline televizija, šaldytuvas, bevielio interneto ryšys. Grindys padengtos kilimine danga. WC su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų pusę.

Dvivietis geresnysis kambarys. Prie parko. Pajūryje, Palangoje

GERESNYSIS DVIVIETIS KAMBARYS


Kambarys Nr. 7. Tai renovuotas dvivietis kambarys antrajame viešbučio aukšte. Plotas – 15,52 m2. Jame yra dvigulė lova, rūbų spinta, stalas, kėdė, šaldytuvas, jame taip pat yra televizorius su kabeline televizija, telefonas, bevielis internetas. Miegamujų grindys išklotos kilimine danga. WC su dušo kabina, plaukų džiovintuvu. Plotas – 3,64 m2. Langai į pietų pusę.

Kambarys Nr. 9. Renovuotas dvivietis kambarys antrajame viešbučio aukšte, kurio bendras plotas – 15,85 m2. ​Jame yra dvigulė lova, rūbų spinta, stalas, kėdė, šaldytuvas, televizorius su kabeline televizija, telefonas, bevielis internetas. Kambario grindys – laminatas. WC su dušo kabina, plaukų džiovintuvu (3,34 m2). Tai kambarys su balkonu (vaizdas į pušyną).

Kambarys Nr. 10. Renovuotas dviejų vietų kambarys antrame viešbučio aukšte. Plotas – 13,74 m2. Jame yra dvigulė lova, rūbų spinta, stalas, kėdė, šaldytuvas, televizorius su kabeline televizija. Kambario grindys išklotos kilimine danga. Pro langą atsiveria gražus vaizdas į pušyną. WC su dušu, plaukų džiovintuvu. Plotas – 4,4 m2.

Kambarys Nr. 13. Antrame viešbučio aukšte esantis, renovuotas dviejų vietų kambarys, kurio plotas – 16,22 m2. Kambaryje – dvigulė lova, stalas, šaldytuvas, drabužių spinta, kavos staliukas su kėdėmis, telefonas, didelis veidrodis ir kabykla paltams, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys, grindys išklotos kilimine danga.Kambario plotas 13,57 m2. WC su dušu, yra plaukų džiovintuvas. Plotas – 2,65 m2. Su vaizdu į pušyną.

Šeimyninis kambarys prie jūros. Prie parko. Viešbutis Palangoje

ŠEIMYNINIS KAMBARYS


Šeimyninis numeris Nr. 16. Tai renovuotas dviejų kambarių numeris trečiajame viešbučio aukšte, kurio bendras plotas – 30 m2. Pirmasis miegamasis su dvigule lova yra pereinamas, kuriame įrengta poilsio zona su dviem foteliais ir kavos staliuku, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys, šaldytuvas. Plotas – 17,07 m2. Antrasis miegamas su plačia dvigule lova, rūbų spinta. Plotas – 8,83 m2. Miegamųjų grindys išklotos kilimine danga. Langai į pietų pusę. WC su dušu, plaukų džiovintuvu. Plotas – 4,1 m2.

Šeimyninis numeris Nr. 17. Tai dviejų aukštų numeris, trečiajame viešbučio aukšte, kurio bendras plotas – 24m2 .skirtas šeimos poilsiui. Kambaryje – dvigulė lova, telefonas, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys, rūbų spinta, šaldytuvas. Jo plotas – 10,56 m2. San. mazgas su dušo kabina, plaukų džiovintuvu. Jo plotas – 4 m2. Mansardiniame miegamąjame yra dvi viengulės lovos. Grindys išklotos kilimine danga. Jo plotas – 4,8 m2. Langai į pietų pusę.​

Šeimyninis kambarys Nr. 18. Tai dviejų kambarių numeris pritaikytas poilsiui su šeima, kurio bendras plotas – 33,63 m2. Yra minivirtuvė (elektrinė viryklė, virdulys, šaldytuvas). Erdvi svetainė su ištiesiamu minkštu kampu ir kavos staleliu, televizoriumi ir kabeline televizija, yra bevielis interneto ryšys. Plotas – 11,67 m2. Miegamasis su dvigule lova, rūbų spinta. Plotas – 8,56 m2. Prieškambaris, kuriame irengta mini virtuvėlė, plotas 5,13 m2. WC, kuriame įrengta dušo kabina, plaukų džiovintuvas. Plotas – 3,56 m2.

Šeimynis kambarys Nr. 45. Tai dviejų kambarių numeris antrame aukšte. Svetainėje (pereinama – 8.25 m2), ištiesiamas minkštas kampas, kavos staliukas, televizorius su kabeline televizija, šaldytuvas, bevielio interneto ryšys, telefonas. Miegamąjame (13,13 m2) – dvigulė lova, rūbų spinta, stalas su kėde, grindys išklotos kilimine danga. WC (4,85 m2) su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų ir vakarų pusę.

Šeimyninis kambarys Nr. 46. Tai dviejų kambarių mansardinis numeris su mini virtuvėle (šaldytuvas, arbatinukas, el. plytelė) trečiame aukšte pritaikytas šeimos poilsiui. Svetainėje (17,32 m2) yra pietų stalas 4 asmenims su kėdėmis, ištiesiamas minkštas kampas, kavos staliukas, televizorius su kabeline televizija, šaldytuvas, bevielio interneto ryšys. Miegamąjame (10,11 m2) – dvigulė lova, rūbų spinta. Grindys – kiliminė danga. WC (3,62 m2) su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų ir vakarų pusę.

Didysis šeimyninis kambarys. Prie parko. Apgyvendinimas Palangoje

DIDYSIS ŠEIMYNINIS KAMBARYS


Šeimyniniai apartamentai Nr. 14. Tai renovuoti dviejų kambarių apartamentai, kurių bendras plotas – 45,9 m2. Erdvioje svetainėje (plotas – 27,9 m2) yra ištiesiamas minkštas kampas, kavos staliukas, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys, šaldytuvas, virdulys, indai, rūbų spinta šalia lentyna batams, stalas su kėde. Miegamajame (12,46 m2) yra plati lova, rūbų spinta, pakaba, didelis veidrodis. Grindys išklotos kilimine danga. WC su dviviete kampine vonia, yra plaukų džiovintuvas. Plotas – 5,54 m2. Vaizdas į pušyną.

Šeimyniniai apartamentai Nr. 49. Tai erdvus dviejų kambarių liuksas su virtuve ir dideliu balkonu antrame aukšte. Svetainėje (pereinama – 24,72 m2) ištiesiamas minkštas kampas, kavos staliukas, televizorius su kabeline televizija, telefonas, erdvi rūbų spinta, bevielio interneto ryšys. Miegamajame (mansardinis – 19,25 m2) dvigulė lova, fotelis, komoda, televizorius su kabeline televizija. Grindys išklotos kilimine danga. Erdvus WC (4,36 m2) su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų ir vakarų pusę.

Šeimyninis kambarys su balkonu. Prie parko. Viešbutis Palangoje

ŠEIMYNINIS KAMBARYS SU BALKONU


Tai renovuotas dviejų kambarių numeris, kurio bendras plotas – 29,67 m2. Erdvioje ir šviesioje svetainėje yra ištiesiamas minkštas kampas su kavos staliuku, televizorius su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys šaldytuvas, stalas. Plotas – 15,18 m2. WC su dušu, plaukų džiovintuvu. Plotas – 4,13 m2. Miegamajame grindys išklotos kilimine danga. Jame yra dvigulė lova, staliukas su foteliu. Plotas – 10,36 m2. Tai apartamentas su balkonu. Vaizdas į pušyną.

Trijų miegamųjų apartamentai. Prie parko. Nuoma Palangoje

TRIJŲ IR KETURIŲ MIEGAMŲJŲ APARTAMENTAI


Apartamentai Nr. 8. Tai renovuotas trijų kambarių numeris antrame viešbučio aukšte, kurio bendras plotas – 39,17 m2. Pirmame aukšte įrengta svetainė – 14,92 m2, su minkštų baldų komplektu, kavos staliukas. Televizorius su kabeline televizija, rūbų spinta, telefonas, šaldytuvas. WC su dušo kabina yra plaukų džiovintuvas. Plotas – 3 m2. Vaizdas į parką. Iš svetainės laiptai veda į antrą apartamentų aukštą, kuriame yra du miegamieji kambariai. Pirmasis yra pereinamas, jame yra dvi atskiros lovos. Plotas – 10,56 m2. Antrame miegamajame taip pat dvi atskiros lovos. Plotas – 10,6 m2. Miegamujų grindys išklotos kilimine danga.

Apartamentai Nr. 23. Tai trijų kambarių numeris pirmame aukšte (36 m2). Numeryje yra du miegamieji ir valgomasis su mini virtuvėle (kaitlentė, šaldytuvas, arbatinukas). Valgomajame yra televizorius su kabeline televizija, telefonas, talpi rūbų spinta. Numeryje yra bevielio interneto ryšys. Miegamuosiuose – dvigulės lovos, rašomasis stalas su kėde, grindys išklotos kilimine danga. WC ir dušo patalpos atskiros, yra plaukų džiovintuvas. Langai į pušyną ir į viešbučio vidinį kiemą.

Apartamentai Nr. 25. Tai trijų kambarių numeris su balkonu antrame aukšte (35,36 m2). Įrengta svetainė su minivirtuvėle (elektrinė viryklė, šaldytuvas, kriauklė). Svetainėje ištiesiamas minkštas kampas su kavos staliuku, televizorius su kabeline televizija,telefonas, bevielio internet ryšys. Numeryje yra du miegamieji kambariai: dvigulė lova, rūbų spintą, grindys išklotos kilimine danga). WC su dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į pušyną ir į viešbučio vidinį kiemą.

KETURIŲ MIEGAMŲJŲ APARTAMENTAI. Tai renovuotas, dviejų aukštų, keturių kambarių numeris esantis antrame viešbučio aukšte, kurio bendras plotas – 53,56 m2. Jame vienu metu gali apsigyventi 6 svečiai. Pirmame aukšte yra jauki svetainė (15,65 m2) su minkštų baldų komplektu, televizorius su kabeline televizija, šaldytuvas, yra telefonas, bevielis internetas, langai į pietų pusę, WC su dušo kabina, plaukų džiovintuvu. Plotas – 2,6 m2. Laiptai iš svetainės veda į antrąjį numerio aukštą, kuriame ir yra 3 mansardiniai miegamieji kambariai – 13,88 m2, 11,57 m2, 9,86 m2. Plačios, dvigulės lovos arba dvigulės su atskirais čiužiniais, rūbų spintos. Miegamųjų grindys išklotos kilimine danga.

Dviejų aukštų kotedžas. Prie parko, nuoma pajūryje, Palangoje

DVIEJŲ AUKŠTŲ KOTEDŽAS


Tai erdvūs, dviejų aukštų apartamentai, kuriuose yra didelė svetainė (25,38 m2), sujungta su virtuve, du miegamieji kambariai, vaikų kambarys (6,98 m​). Pereinamoje svetainėje yra ištiesiamas minkštas kampas, pietų stalas su kėdėmis. Miegamuosiuose (12,98 m2 ir 14,00 m2) yra dvigulės lovos, komodos, rūbų spinta, televizoriai su kabeline televizija, bevielio interneto ryšys. Vaikų kambaryje ištiesiamas minkštas kampas, staliukas. Apartamentuose yra atskiras WC (1,70 m2) ir WC (4,21 m2) su masažine dušo kabina, yra plaukų džiovintuvas. Langai į rytų ir vakarų pusę. Individualus išėjimas į mašinų parkavimo aikštelę.

KAMBARIŲ NUOTRAUKOS

Viešbučio kambarių ir apartamentų interjeras
...
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje
Viešbučio kambarys
Prie parko
Kambarys. Apartamentai. Prie parko. Viešbutis. Palangoje